FoRuMGiZeMLi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FoRuMGiZeMLi

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
ForumqizemLi Son KonuLar
Konu Yazan GöndermeTarihi
Çarş. Şub. 04, 2009 4:55 pm
Cuma Ocak 30, 2009 11:45 pm
Cuma Ocak 30, 2009 11:42 pm
Cuma Ocak 30, 2009 8:54 pm
Cuma Ocak 30, 2009 8:53 pm
Perş. Ocak 29, 2009 10:17 pm
Perş. Ocak 29, 2009 10:15 pm
Perş. Ocak 29, 2009 10:14 pm
C.tesi Ocak 17, 2009 10:23 pm
Salı Ocak 13, 2009 2:44 pm
Salı Ocak 13, 2009 2:44 pm
Ptsi Ocak 12, 2009 10:26 am
C.tesi Ocak 10, 2009 11:41 am
Cuma Ocak 09, 2009 7:29 pm
Cuma Ocak 09, 2009 7:29 pm

[hide] [hide] [hide]

SENİN TAHTA PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek
Yazar Mesaj
SerSery_Rap
Administratör
Administratör
SerSery_Rap

Burç:
Hayvan:

SENİN TAHTA PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET Vide
MesajKonu: SENİN TAHTA PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET SENİN TAHTA PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET Icon_minitimePerş. Ocak 29, 2009 10:14 pm

Kötü karakterli bir genç varmış. Bir gün babası ona çivilerle dolu bir torba vermiş. ' arkadaşların ile tartışıp kavga ettiğin zaman her sefer bu tahta perdeye bir çivi çak' demiş. Genç, birinci ilk günde tahta perdeye 37 çivi çakmış. Sonraki haftalarda kendi kendine kontrol etmeye çalışmış ve geçen her günde daha az çivi çakmış. Nihayet bir gün gelmiş ki hiç çivi çakmamış. Babasına gidip söylemiş. Babası onu yeniden tahta perdenin önüne götürmüş. Gence bugünden başlayarak tartışmayıp kavga etmediğin her gün için tahta perdelerden bir çivi çıkart (sök)' demiş. Günler geçmiş. Bir gün gelmiş ki her çivi çıkarılmış. Babası ona 'aferin iyi davrandın ama bu tahta perdeye dikkatli bak. Artık çok delik var. Artık geçmişteki gibi güzel olmayacak' demiş. Arkadaşlarla tartışıp kavga edildiği zaman kötü kelimeler söylenilir. Her kötü kelime bir yara(delik)bırakır. Arkadaşına bin defa kendisini affettiğini söyleyebilirsin ama bu delik aynen kalacak(kapanmayacak). Bir arkadaş ender bir mücevher gibidir. Seni güldürür yüreklendirir sen ihtiyaç duyduğunda yardımcı olur seni dinler sana yüreğini açar' demiş. Bu hafta arkadaşlık haftasıdır. Sen de arkadaşlarına bu maili gönder, sana gönderene bile gönder. E mail sana döndüğü zaman ne kadar arkadasın var öğreneceksin. Sana iyi bir arkadaşlık haftası diliyorum.Senin arkadaşlığın için çok teşekkür ediyorum.Senin tahta perdene koyduğum çivi için beni affet
http://forumqizemli.yetkinforum.com
arka ilayda
Deneme Mod
Deneme Mod
arka ilayda

Burç:
Hayvan:

MesajKonu: Geri: SENİN TAHTA PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET SENİN TAHTA PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 1:00 am

wayyyy ağlıcam üühühühühühühüühü
SerSery_Rap
Administratör
Administratör
SerSery_Rap

Burç:
Hayvan:

MesajKonu: Geri: SENİN TAHTA PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET SENİN TAHTA PERDENE KOYDUĞUM ÇİVİ İÇİN BENİ AFFET Icon_minitimeCuma Ocak 30, 2009 8:53 pm

aqLma jnm kıyamam sana
http://forumqizemli.yetkinforum.com

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön
1 sayfadaki 1 sayfası